Але цього разу жодної випадковості — я планував фотографувати автобусні зупинки. Із дитинства пам’ятаю радянську мозаїку, радію і зараз, коли бачу. Вона була скрізь: на будинках, заправках, інститутах, у лікарнях, поштових відділеннях і кінотеатрах. Але зупинки завжди стояли осторонь, бо за радянських часів доводилося довго чекати на рейсові автобуси, особливо поза містом.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-KcNzxUdl5MI/ThwfYRBu6PI/AAAAAAAAAgM/O2RFge2WXx0/s800/2011-05_zupynka35.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-lYMr6Mk8wyA/ThbMVze9kPI/AAAAAAAAAfk/p8DHvx9LlW8/s800/2011-05_zupynka30.jpg)
Із року в рік їхня кількість зменшується. Насамперед уздовж великих трас — траси розширюють і ремонтують, знищуючи зупинки. Звісно, ставлять нові, але звичайні цегляні, котрі здалеку мають вигляд туалетів (а з близька й запах).
![](https://lh3.googleusercontent.com/-H_Yc-s0wOJQ/ThbKBYVju1I/AAAAAAAAAes/pGSnCks_3So/s800/2011-05_zupynka16.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-P736as_19xQ/ThbMNORe75I/AAAAAAAAAfQ/YQXHcfhcGj4/s800/2011-05_zupynka25.jpg)
Зупинки із мозаїкою ніхто не ремонтує; коли плиточки відвалюються, просто замазують цементом.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-gLuiC9cL1Jk/ThbMUvPyxLI/AAAAAAAAAfg/Of1ANm2xv9k/s800/2011-05_zupynka29.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-P0YkQdfmSyU/ThbMQMHar8I/AAAAAAAAAfY/bGRKJLNB3s8/s800/2011-05_zupynka27.jpg)
Увага до деталей.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-kICvJfhyf0M/ThwfbFh0I9I/AAAAAAAAAgo/eRLbfrVP2S8/s800/2011-05_zupynka42.jpg)
Люди самі роблять лавки.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-hDja8jqLxNU/Thwfbv4DjkI/AAAAAAAAAgs/Ar6SzeTeKXY/s800/2011-05_zupynka43.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-sjdNoTFK2RY/Thwfc6HbXfI/AAAAAAAAAg8/yhvs4yNMXkc/s800/2011-05_zupynka47.jpg)
Абстрактно-народні визерунки.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-oBzF8U_aWBE/Thwff-yzh0I/AAAAAAAAAhY/IWa5Wt5c5E8/s800/2011-05_zupynka55.jpg)
Багато тематичних, прив’язаних до місцевості. Польський кордон за рогом.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-cvstNtnCKZs/ThbJnc6uajI/AAAAAAAAAeA/CvSjns3_Ujw/s800/2011-05_zupynka5.jpg)
Шацьки озера.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-LGhFp99G0ZI/ThwfiEUXuJI/AAAAAAAAAh0/GJx4OgeVnA4/s800/2011-05_zupynka60.jpg)
Підгірці.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-1MA2U5gTP9E/Thwv8nPv68I/AAAAAAAAAiw/2DLoSgfbuQc/s800/2011-05_zupynka74.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-2P-kji4IS2E/Thwv9syTt-I/AAAAAAAAAi4/qZNQPq9iMUU/s800/2011-05_zupynka76.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-nmRCYyU2_38/Thwv8KDMJNI/AAAAAAAAAio/P5Cjh4d9w1M/s800/2011-05_zupynka72.jpg)
Найулюбленіші — зупинки, назва яких також викладена мозаїкою.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-RcFXW11kPSU/Thwv7wfh-BI/AAAAAAAAAik/6i6sE7dseWE/s800/2011-05_zupynka71.jpg)
Колись і тут була зупинка із мозаїкою.
Слайд-фільм усіх світлин (76 штук):
Немає коментарів:
Дописати коментар