![](https://lh3.googleusercontent.com/-yJwWh5Qwq_g/TgqYEtAi5NI/AAAAAAAAAcQ/-n2PqyDJRpY/s800/20110525_derman1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-nqipvqP7QSs/TgqYHWHngiI/AAAAAAAAAcY/9d3jU36WlYQ/s800/20110525_derman2.jpg)
Новомалин
Межиріцький монастир не вразив, поїхав одразу до Новомалина. Від Межиріча треба проїхати два села. Цікаво, що у селах бруківка (о ні, знову), а між ними — поганенький, але асфальт.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-ERx7jfcf_-M/TgqYKq2KGFI/AAAAAAAAAcg/dSBnFdt30eg/s800/20110525_novomalyn1.jpg)
Як підійшов, повтікали хто куди.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-8zJNvKwU0MQ/TgqYOI7upaI/AAAAAAAAAco/vpkFIYaNhrg/s800/20110525_novomalyn2.jpg)
Але за хвилину повернулися.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-jdP0t-5d-GU/TgqYP1i0jhI/AAAAAAAAAcw/rivYLYf3LEI/s800/20110525_novomalyn3.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-B-icplxxyPA/TgqYR43540I/AAAAAAAAAc4/EuRWniqSZhk/s800/20110525_novomalyn4.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-CrDztcuVcVE/TgqYUAmXgHI/AAAAAAAAAdA/ANqJLkkNYUw/s800/20110525_novomalyn5.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-hfmQYWnANtQ/TgqYWu2wzGI/AAAAAAAAAdI/pUPEKQFMtgk/s800/20110525_novomalyn6.jpg)
Цікаво, скільки ще протримається.
![](https://lh5.googleusercontent.com/-AYJS8UqkF2k/TgqYYyajviI/AAAAAAAAAdQ/cLHe9bBn1Pg/s800/20110525_novomalyn7.jpg)
Перисто-купчасті хмари (Cirrocumulus) прогнозують наближення холодного фронту.
Несподівано вирішив повертатися додому. Навігатор обіцяв бути в Києві о пів на десяту, але я не повірив. Доїхав приблизно годин за сім, зробивши зупинку на житомирській окружній, щоби перевдягнутися, бо ввечері стало дуже холодно. Друга була вже у Києві через проблеми з запаленням — змушений був чекати півгодини, поки скутер прийде до тями. До гаража дістався об одинадцятій.
За день проїхали 444 км (з них близько 330 без зупинки).
Немає коментарів:
Дописати коментар