![](https://lh6.googleusercontent.com/-Wr55VrBRq48/TeTk4MthAOI/AAAAAAAAAIM/jfi2pwDUL4c/s800/20110518_Chervonohrad1.jpg)
Ось у такому полі прокинулися (вчора ставили намет у сутінках, не звернули уваги). Далі рушаємо в бік Жовкви, але перший контрольний пункт - Червоноград.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-2XBRsrhMsfw/TeTk_ED-TnI/AAAAAAAAAIU/qR2TnRmUh7Q/s800/20110518_Chervonohrad2.jpg)
Тут закінчується Волинська область, починається Львівська. Це вже зараз я могу сказати точно, що чоловік зліва попереждає, мовляв, не їдь сюди, повертай, загубиш усі деталі. Жіночки, тихо розводячи руками, стискають поламане колесо або рештки шолома, мовляв, уперед поїдеш - смерть скутерові знайдеш.
Такої кількості знаків 1.10 (Нерівна дорога) та 1.12 (Вибоїна) я не бачив, певно, протягом попередніх десяти днів у двох областях. Відрізок від межі Львівської області до Червонограда близько 30 км, але він є концентрованим екстрактом українських доріг - їхати не можна через ями, колії, каміння, об'їхати неможливо. Якщо точно, то знаків 15 (п'ятнадцять!) на 30 (тридцять!) км, закінчується дія одного, починається дія іншого.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-6qGXMo8UQJg/TeTl-ryALsI/AAAAAAAAAIg/TLQcQDFfUbY/s800/20110518_Chervonohrad4.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-p95TvKB5e6U/TeTle5Dls-I/AAAAAAAAAIc/Es1xe05Te4g/s800/20110518_Chervonohrad3.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-4sW4uGHSu70/TeTmMnULN1I/AAAAAAAAAIk/SHdir_ktCIM/s800/20110518_Chervonohrad5.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-X8bB53Pin2o/TeTm74i4EoI/AAAAAAAAAI8/a0wJCvq9Z3o/s800/20110518_Chervonohrad6.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-X98LWXOpkhQ/TeTnGVD4FtI/AAAAAAAAAJE/y9RkcL8Q7_Q/s800/20110518_Chervonohrad7.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-4zYBcAzvc-8/TeTnMS67QGI/AAAAAAAAAJM/h3DdJ6SwCXU/s800/20110518_Chervonohrad8.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-sKpeMcLikgs/TeTnPIH0-yI/AAAAAAAAAJU/rqiQEylDa9M/s800/20110518_Chervonohrad9.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-_6nD7les4P8/TeTnm6OtbZI/AAAAAAAAAJc/4CDEraMOkpE/s800/20110518_Chervonohrad10.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-vkKYG6ytavQ/TeTnp94NgpI/AAAAAAAAAJg/fdBRBFYIP1A/s800/20110518_Chervonohrad11.jpg)
![](https://lh5.googleusercontent.com/-8jqJZ_yKfxc/TeTnsXeXwKI/AAAAAAAAAJo/oJRI5_Iq1ys/s800/20110518_Chervonohrad12.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-19Tf2xLfK5I/TeTnx2G_fHI/AAAAAAAAAJ0/O10kJPycm80/s800/20110518_Chervonohrad13.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-GgXVn_NDJWA/TeTn9_9k_uI/AAAAAAAAAJ8/bJD8TNoMrsc/s800/20110518_Chervonohrad14.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-x6zz1XOqpI8/TeToDDOFOvI/AAAAAAAAAKE/YrWvA04yPuM/s800/20110518_Chervonohrad15.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-cLnkSOhChVI/TeToJP7qPkI/AAAAAAAAAKM/bt2f93fA4ck/s800/20110518_Chervonohrad16.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-FgdmnG7JAco/TeToUFPZ1hI/AAAAAAAAAKU/P7o-1LhP99M/s800/20110518_Chervonohrad17.jpg)
У самому Червонограді ще гірші дороги, тому проїхали місто якнайшвидше.
Немає коментарів:
Дописати коментар