![](https://lh4.googleusercontent.com/-5wHC0in7Eo4/TeJZg9kWojI/AAAAAAAAAGs/GDDVU3_Vt2k/s800/20110515_buchyn1.jpg)
У Бучині живе менше 200 осіб. Школа вже давно працює як будинок престарілих. Бучин є частиною заповідника "Прип'ять-Стохід". В Любешові можна домовитися про екскурсії по заповіднику на байдарках тощо. А в самому Бучині можна просто зупинитися, домовитися з бабусями, щоб вони одягли національні костюми та заспівали народних пісень. За неділю, 22 травня, у селі мав відбутися крестний хід до чудотворної Бучинської ікони Божої Матері.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-qihmi0ZOxVs/TeJZjwBeKJI/AAAAAAAAAGw/DuKMcDOiOpQ/s800/20110515_buchyn2.jpg)
А можна просто відпочини та порибалити, приїхавши на тиждень, нікуди не поспішати.
Лобна
![](https://lh4.googleusercontent.com/-NmT-bPCseJs/TeJZmvU7mxI/AAAAAAAAAG0/hIQ9jdocleU/s800/20110515_lobna.jpg)
Часто-густо зустрічаючи бігдорди про славетних партизан, не міг проїхати повз музею партизанскої слави. У Любешові є вказівник на цей музей, але на ньому не має відстані - а до музею їхати ще 15 кілометрів через два села. І, звичайно ж, директор музею був на конференції, в понеділок вихідний, тому побачили лише самі землянки.
Після Бучина рушили на захід до Шацьких озер.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-CyyCDScEAB4/TeJZsYL0rEI/AAAAAAAAAHE/wMObTc_S5MM/s800/20110515_nochivlia.jpg)
Серед цих песків влаштувалися на ночівлю.
За день проїхали 220 км.
Немає коментарів:
Дописати коментар