![](https://lh5.googleusercontent.com/_RDFbHd6DBio/TczPe-Kx7WI/AAAAAAAAAFQ/X6oUjj2_Isc/s800/20110512_klevan.jpg)
Замок Чорторийських. Ще тримається, його ще можна реставрувати - не так багато втрачено.
Після Клевані шукали готель, щоб відпочити від палатки, а потім поїхати в Олику. Шукаючи, доїхали аж до Луцька. Де й знайшли диво-готель "Кедем": одномісний номер коштує 80 грн., чиста постільна білизна, гаряча вода, безкоштовний вайфай, автостоянка. Я був приємно здивований - не очікував взагалі такого сервісу та й за такі гроші. Особливо беручи до уваги всі інші готелі, в яких були або дивилися.
Луцьк
![](https://lh4.googleusercontent.com/_RDFbHd6DBio/TczPhd82dKI/AAAAAAAAAFU/1Gp6qsNs33c/s800/20110512_lutsk1.jpg)
Приємний день для прогулянок.
![](https://lh4.googleusercontent.com/_RDFbHd6DBio/TczPjMYjvaI/AAAAAAAAAFY/YfXmy8q3lM0/s800/20110512_lutsk2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/_RDFbHd6DBio/TczPlduqGFI/AAAAAAAAAFc/4dgUO5PrsUI/s800/20110512_lutsk3.jpg)
Замок Любарта всередині.
![](https://lh6.googleusercontent.com/-RJRCbW9Gow8/Th027STzVjI/AAAAAAAAAjw/7O8Hwfc287k/s800/20110512_lutsk14.jpg)
Центральний в’їзд.
За день проїхали 86 км.
Немає коментарів:
Дописати коментар